Penapay ile Para Yatırma, Para çekme ve Penapay Bozdurma Nasıl yapılır?

 
Yeni Nesil Para yatırma ve Para çekme yöntemlerinin en popüler olanlarından birisi de penapay yöntemidir.
Penapay  kartın diğer yöntemlerden en önemli farkı, satın aldığınız ya da çekim yaptığınız kartın tamamını kullanmanız gerekmemesidir.
Yani dilerseniz kartınızın içindeki miktarı parça parça kullanabilirsiniz, Kısaca örneklendirecek olursak elinizde 100 € luk bir Penapay kart kodu olduğunu farzedelim. Siz kullandığınız siteye 30 € değerinde yatırım yapmak istiyorsunuz, penapay kartınızı sitede kullanırken miktar kısmına 30 € yazmanız halinde kartınızdan sadece 30 € bakiye düşülerek sitedeki hesabınıza eklenir ve kartınızın içinde 70 € bakiye kalmış olur. Bu bakiyeyi dilerseniz tekrar ayn ya da farklı sitede yatırımda kullanabilir dilerseniz, bozdurma yöntemi ile hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz.
 

Penapay ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

 
Penapay yöntemi ile sitelerden paranızı çekmek için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. 
Sitenizin para çekme kısmına giriyorsunuz, ardından para çekme yöntemlerinden PENAPAY yöntemini seçip, çekim yapmak istediğiniz miktarı yazıyorsunuz. Siteniz tarafından Mail adresinize çekim yapmak istediğiniz miktarda bakiye içeren PENAPAY kodu kısa süre içinde iletilir ve para çekme işleminiz tamamlanmış olur. Gelen PENAPAY kodunu dilerseniz yine yatırımda kullanabilir, dilerseniz de penapay bozum işlemi yaparak nakit olarak alabilirsiniz.
 

Penapay Bozdurma Nasıl Yapılır?

 
Penapay bozum işleminin nasıl yapıldığı konusuna kısaca değinelim.
Sitemize gelerek Canlı Destek Hattımızdan ya da Whatsapp Hattımızdan mşteri hizmetleri görevlisi ile iletişime geçmenizin ardından Penapay bozdurmak istediğiniz miktarı ve ödeme almak istediğiniz yöntemi iletmeniz halinde, size bozum işlemi neticesinde ödenecek net tutar bilgisi iletilir. Penapay kart bilgilerinizi  ve ödeme almak istediğiniz yönteme ait bilgileri iletmenizin ardından ortalama 10 dakika içinde Penapay kart bilgilerinizi kontrol edilir ve ödeme almak istediğiniz yöntemle paranız gönderilir.
 
Paenapay kart bozdurma işlemi sonucunda ödeme talep edebileceğiniz yöntemler şu şekildedir. Banka Hesabına Havale, Papara hesabına Ödeme, Cepbank ile Ödeme, Kriptopara ile ödeme (bitcoin, ethereum) yöntemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 
Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri 
 
 

HİZMETLERİMİZ

Astropay, Paykasa, Paykwik, Ecopayz, Jeton Kart, Bitcoin Satış ve Bozdurma

Güvenli Alışveriş

Bayi Güvencesi ile 7/24 Hizmet

Ödeme Yöntemleri

Tüm Bankalara Ödeme, Papara ve Bitcoin ile Alışveriş İmkanı

Hızlı İşlem

Satış ve Bozdurma İşlemleri Maksimum 10 dk da tamamlanır.

Güvenlik

Tüm İşlemleriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvence altındadır.

Veri Koruma

Kişisel bilgileriniz hiç bir şart altında 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Limitler

Tüm bozdurma işlemlerinizde alt ya da üst limit uygulaması olmadan işlem yapabilirsiniz.