Paypara Cüzdan hesabınızdaki parayı banka hesabınıza çekme yani paypara bakiye bozdurma işlemlerinizde de Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri Olarak Hizmetinizdeyiz.

Paypara bakiye bozdurma ve paypara kart bozdurma işlemlerinizde maksimum ödeme süresi 10 dakikadır.

Sitemize gelerek Canlı Destek Operatörlerimiz ile dilerseniz Canlı Destek Hattından dilerseniz Whatsapp hattımızdan iletişim kurabilir, bozum yapmak istediğiniz miktarı ve ödeme almak istediğiniz banka hesabınızı iletmeniz yeterlidir. 

Paypara Bakiye bozdurma işlemlerinde operatörümüz tarafından size iletilen hesap adresine bozum yapmak istediğiniz bakiye miktarını göndermenizin ardından hesap kontrol edilir ve ödemeniz gerçekleşmiş ise maksimum 10 dakikada bakiyeniz vermiş olduğunuz banka hesabına aktarılır.

Paypara Kart bozdurma işlemlerinizde de Canlı Destek operatörlerimize Kart bilgilerinizi ve ödeme almak istediğiniz banka bilgilerinizi iletmeniz yeterli. Kartınız kontrol edilip geçerliliği onaylandıktan itibaren 10 dakika içinde paranız banka hesabınıza aktarılır.

Paypara kart bozdurma ve paypara bakiye bozdurma işlemlerinde görevlilerimiz tarafından size iletilenler dışında herhangi bir komisyon ya da kesinti uygulanmaz.

Aynı zamanda satışını yapmakta olduğumuz Astropay ve paykasa kartlardan dilediğiniz miktarda Paypara bakiyeniz ile ödeme yaparak komisyonsuz olarak satın alabilirsiniz.

Hafta içi / Hafta Sonu ya da mesai saati ayrımı olmadan kesintisiz 24 saat süre ile ödeme alabilmek için sizleri sitemize bekliyoruz.

Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri.

https://www.e-paykasa.com

HİZMETLERİMİZ

Astropay, Paykasa, Paykwik, Ecopayz, Jeton Kart, Bitcoin Satış ve Bozdurma

Güvenli Alışveriş

Bayi Güvencesi ile 7/24 Hizmet

Ödeme Yöntemleri

Tüm Bankalara Ödeme, Papara ve Bitcoin ile Alışveriş İmkanı

Hızlı İşlem

Satış ve Bozdurma İşlemleri Maksimum 10 dk da tamamlanır.

Güvenlik

Tüm İşlemleriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvence altındadır.

Veri Koruma

Kişisel bilgileriniz hiç bir şart altında 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Limitler

Tüm bozdurma işlemlerinizde alt ya da üst limit uygulaması olmadan işlem yapabilirsiniz.