Paykasa ile Para Çekme Nasıl Yapılır?

Henüz bu para türünü yeni kullananlara Paykasa bozdurma konusunda soru işaretleri taşıyabilmektedir. Bu sanal para kullanım alanının genişliği kadar bozdurulması da son derece pratiktir. Bozdurmak için ilgili sitelerden birine giriş yapmak ve bozum talebinde bulunmak yeterli olmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünya ülkelerinde onlarca farklı web sitesi bu amaca yönelik hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda mevcut indirimler haftalık ve aylık oranlarda müşterilere sunulan ek avantajlar arasında yer almaktadır.
Öncelikli olarak bakiye sorgulaması yapılması gerekiyor. Önceden belirlediğiniz bakiye  tamamen kişiye özel olarak değerlendirilip başlangıçta belirlenmektedir. Herhangi bir limit olmaması da bozdurulacak olan miktar konusunda tam bir özgürlük veriyor. Kullanıcılar isterse hesabındaki paranın tamamını bozdurabilir, isterse bir kısmını bozdurup bir kısmını kartlarının içerisinde muhafaza edebilir.

Euro Kurunu TL’ye Çevirme İşlemleri

Bilindiği üzere online platformlar ve uluslararası hizmet veren mağazalar Euro üzerinden işlem yapmaktadır. Kullanıcılar dilediği takdirde Euro birimindeki paykasa paralarını kısa bir işlem sürecinden sonra Türk Lirasına çevirebilir.

Canlı Destek Üzerinden İletişime Geçin

Yeni müşteriler belli başlı soruları için yetkili muhataplar arayabilir. Bu yetkililer ile görüşmek için müşteri temsilcileri ile telefonda görüşmek ilk seçenektir. Ancak beklemek istemeyen ve bir an önce işlem yapmak isteyenler için canlı destek hatları da mevcuttur.
İlgili web-sitelerde online destek hatlarından ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür. Üstelik hiçbir zaman kısıtlaması da bulunmamaktadır. 7 gün 24 saat paykasa para yatırma ve çkme aşamaları hakkında reel bilgiler alınabilir. Sorulan sorular aynı gün içerisinde yetkili bir personel tarafından yanıtlanmaktadır.

Paykasa Bozdurma İşlemlerinde İstenen Bilgiler
Öncelikli olarak bilinmesi gereken tamamen online bir alanda, kimseyle görüşmeden Paykasa bozdurma işlemleri yapılabileceğidir. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı olmadan, istenilen ölçüde elektronik paralar gerçek paraya dönüştürülebilir.
İstenen bilgilerin ilk kısmında banka bilgileri yer almaktadır. Bu bilgiler, güvenliği önemsenen müşterilerin talepleri doğrultusunda hiç kimse ile paylaşılmamaktadır. Doldurulması zorunlu olan alanların bir diğeri de kart bilgileridir. Tek kullanımlık olan pin kodları bu alana yazılarak istenen işlemler dakikalar içerisinde tamamlanır.

Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri

http://www.e-paykasa.com

HİZMETLERİMİZ

Astropay, Paykasa, Paykwik, Ecopayz, Jeton Kart, Bitcoin Satış ve Bozdurma

Güvenli Alışveriş

Bayi Güvencesi ile 7/24 Hizmet

Ödeme Yöntemleri

Tüm Bankalara Ödeme, Papara ve Bitcoin ile Alışveriş İmkanı

Hızlı İşlem

Satış ve Bozdurma İşlemleri Maksimum 10 dk da tamamlanır.

Güvenlik

Tüm İşlemleriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvence altındadır.

Veri Koruma

Kişisel bilgileriniz hiç bir şart altında 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Limitler

Tüm bozdurma işlemlerinizde alt ya da üst limit uygulaması olmadan işlem yapabilirsiniz.