Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri olarak Türkiye de Aktif Olarak Faaliyet Gösteren Tüm Bankalara Mesai saati olmasa bile hafta içi ya da hafta sonu ayrımı olmadan, astropay bozdurma işlemi sonucu hak etmiş olduğunuz paranız gönderilir. 

Tüm Bankalarda aktif hesabımız bulunmaktadır, bu sebeple ödeme almak için mesai saatini beklemeniz gerekmez.  

Astropay bozum işleminiz kart sayısına bağlı olarak 15-30 dakika aralığında tamamlanarak kodunuzun bedeli banka hesabınıza aktarılır. 

Astropay ile çekim yapan müşterilerimizin en sık karşılaştığı sıkıntılardan biri de banka hesaplarının olmaması ya da banka hesaplarının blokeli olmasıdır. Bu durumlarda astopay bozdurma sonucu hak ettiğiniz paranızı 3 yöntemle alabilirsiniz.


 • İlk Yöntem : Bir yakınınızın banka hesabına ödeme almak. Hesap bilgilerine sahip olduğunuz bir yakınınızın banka hesabına ödeme talep edebilirsiniz. Önemli açıklama: Bu durumda tüm sorumluluk size aittir, yalnızca güvendiğiniz bir yakınınızın banka bilgileri ile işlem yapınız.
   
 • İkinci Yöntem : Cepbank ile ödeme almak. Bu yöntem de banka hesabınız ya da banka kartınız olmasa dahi sadece cep telefonunuza gelen şifreyi kullanarak cepbank aracılığı ile ödeme alabilir, paranızı herhangi bir atm den çekebilirsiniz.

 • Üçüncü Yöntem: Bitcoin ile ödeme almak. Bitcoin ile ödeme alma seçeneğini tercih etmeniz halinde bitcoin cüzdan hesabınızın olması ödeme almanız için yeterlidir. Böylece astropay kod bedeliniz bitcoin cüzdan adresinize dakikalar içinde gönderilir.

Astropay Bozdurmak İçin Yapılması Gerekenler


 • Öncelikle Astropay Bozdurmak için, sitemize gelerek Canlı Destek hattımıza bağlanarak müşteri temsilcimizden günlük kur bilgisini alabilirsiniz.
   
 • Kur bilgisi konusunda bilgilendikten sonra, Astropay bozdurma işlemine karar vermeniz halinde banka bilgilerinizi ve astropay kod bilgilerini müşteri temsilcisine iletmeniz gerekiyor.
   
 • Kodunuz müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından kontrol edildikten sonra, kodunuzun geçerliliği hakkında size bilgi vereilecektir.
   
 • Kodunuzun geçerli olması halinde kod tutarı X günlük bozm kuru miktarınca para, banka hesabınıza gönderilir.
   
 • Örnekle Açıklamak gerekirse : 100 Usd değerinde bir kodunuz olduğu varsayalım. Günlük bozum kurumuz da 4.50 Tl diyelim. 100X4.50 = 450 TL tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile tarafınıza gönderilecektir.

Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri Yılın 365 Günü 24 Saat Süreyle Hizmetinizde. 

HİZMETLERİMİZ

Astropay, Paykasa, Paykwik, Ecopayz, Jeton Kart, Bitcoin Satış ve Bozdurma

Güvenli Alışveriş

Bayi Güvencesi ile 7/24 Hizmet

Ödeme Yöntemleri

Tüm Bankalara Ödeme, Papara ve Bitcoin ile Alışveriş İmkanı

Hızlı İşlem

Satış ve Bozdurma İşlemleri Maksimum 10 dk da tamamlanır.

Güvenlik

Tüm İşlemleriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvence altındadır.

Veri Koruma

Kişisel bilgileriniz hiç bir şart altında 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Limitler

Tüm bozdurma işlemlerinizde alt ya da üst limit uygulaması olmadan işlem yapabilirsiniz.