Paykasa Satış

Paykasa Satış E-Paykasa İle Çok Hızlı

Bildiğiniz gibi internet alışverişlerinde bir türlü sağlanamayan güvenin sağlamaya yönelik atılan pek çok adım var. Bunlardan biri olan paykasa ile dilediğiniz gibi, online ortamda alışveriş yapabilme hakkına kavuşuyorsunuz. Bu sanal ortamda kendi adına olan bilgileri paylaşmaktan hoşlanmayan kişilerin sıklıkla kullandığı paykasa satış ve alım işlemlerinde işe yararken, kredi kartı kullanmayan ve kullanmayı düşünmeyen kişiler de bu kartlardan temin edebilir.

Paykasa Nedir, Nasıl Kullanılır?

Elektronik ortamlarda kullanılmak üzere üretilen ve sanal olan para kartlarına paykasa denir. Belli limitleri bulunan ve alışveriş yapacağınız ürün ya da ürünlerin limitlerine göre satın alabildiğiniz bu sanal kartların 16 haneli rakamları mevcut. İlk yapmanız gereken paykasa satış yapan ortamlardan bir kart temin etmek. Bu kartı aldıktan sonra dilediğiniz siteden dilediğiniz alışveriş yapabiliyorsunuz. Paykasaya sahip olmak size ne sağlar?

  • Amacı kişilerin banka kartları veya kredi kartlarını patlatıp içindeki tüm parayı çekmeye çalışan kişi veya kurumlara karşı önlem almanıza yarar.
  • Alacağınız veya almayı düşündüğünüz ürün ya da ürünlerin toplam tutarı kadar para bulundurabildiğiniz kartlar sayesinde olası bir sahtekarlığın içerisine düşerseniz toplam paranızı kaybetmenizi engeller.
  • Büyük bir kullanım kolaylığı sağladığı ve limitli bir para olduğu için özellikle söz konusu alışveriş olduğunda kendini tutamayan kişilerin totaldeki toplam paralarını harcamayı engeller. Bu sayede sadece ihtiyacınız olanı alır, gereksiz veya aciliyeti olmayanları sonraya erteleme şansına kavuşursunuz.