Ethereum İle Paykasa Almak ve Paykasa Bozdurmak

Ethereum ile Ödeme Yaparak Paykasa Satın Almak

Paykasa satın alma taleplerinizde ödemeyi Ethereum ile yapabilir dilediğiniz miktarda Paykasa Satın Alabilirsiniz.
Satın alma işlemlerinizde güncel Ethereum ETH kuru üzerinden işlem yapılır ve sizlerden ekstra herhangi bir ücret ya da komisyon talep edilmez.

İşlem süresi Ethereum transferinin onay süresi ile orantılıdır. İlk onayın Cüzdanımıza yansımasının ardından Paykasa Kart kodunuz tarafınıza teslim edilir.

Ethereum ile Paykasa Almak için Kimlik Onayı Gerekli mi?

İşlemleriniz için sizden kimlik onayı istenmez. Sanal kartların ve kripto paraların doğasında yer alan anonim olma özelliği sağlanarak kişileri bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapabilir ya da ödeme alabilirsiniz.

Ethereum ile Paykasa kart satın alma işleminin yanı sıra, Astropay, Ecopayz, Jetonkart ve Paykwik kartlarından da dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma işleminde Ödememi Ethereum Olarak Alabilir miyim?

Bu Sorunun cevabı evettir. Hem Paykasa hem de diğer sanal kartların bozdurma işlemlerini firmamız ile yaptığınızda ödemelerinizi, BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum) olarak talep edebilirsiniz. Tüm bozdurma işlemleriniz için maksimum süre 10-15 dakika aralığında tamamlanır ve ödemeniz banka hesabınıza gönderilir.

Çalışma Saatleriniz Nelerdir? Hangi Gün ve Saatlerde Ödeme Yapabilir ve Ödeme Alabilirim?

Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri Olarak Haftanın 7 Günü 24 Saat Süre ile hizmetinizdeyiz. 
Mesai Günü ya da Mesai Saati ayrımı olmaksızın, satın alma ve bozdurma işlemlerinizi kesintisiz olarak firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

http://www.e-paykasa.com