e-paykasa.com

Bitcoin Bozdurma

  • e-paykasa.com
Bitcoin Bozdurma işlemlerini firmamız aracılığı ile, hızlı ve yüksek kurdan gerçekleştirerek daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterileri memnun etmek ve ileriye dönük sizlerle her zaman çalışmak için yüksek kurdan bitcoin bozdurma işlemleri yapmaktadır. Bizimle 7/24 saat iletişime geçerek bozdurma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sektörde kendini kanıtlamış firmaların en başında yer almaktayız. Bozdurma işlemlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür’ü bir borç biliriz… Bitcoin Bozdurma işlemi yani bitcoin paranızı nakit TL parasına çevirme işlemi şuanda ülkemizde bizim gibi az sayıda yetkili bayi tarafından yapılmaktadır. İstanbul ili içerisinde bulunan 1 adet ATM’den elinizde bulunan bitcoin’leri bozdurabilirsiniz yada bitcoin satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz, Onun dışında işlemlerini interaktif ortamda yani internet üzerinden yapmak isteyen kullanıcılar için web sitemiz üzerinden 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Bitcoin Bozdurma işlemlerinizde, ödemeleriniz hemen hemen tüm bankalara anlık olarak 10 dk içerisinde HAVALE ile masrafsız bir şekilde gönderilmektedir. Tüm işlemlerimiz 256-bit SSL sertifikalı canlı destek hattı üzerinden güvenli bir şekilde Haftanın Her günü ve Günün Her Saati 7/24 olarak yapılmaktadır. Bitcoin Satın almak ve bitcoin bozdurmak isteyen kullanıcılardan herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz istenmez, Hiçbir şekilde bir üyelik gerekmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz, Yapacağınız işlemlerde Kimlik Fotokopisi , Anne Kızlık Soyismi, Doğum Tarihi vs. Herhangi bir bilgiye gerek olmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bitcoin Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Operatörlerimiz ile canlı destek hattı üzerinden görüşme başlatılır.

Bozdurmak istediğiniz BTC miktarını Operatörlerimize bildirdikten sonra hesabınıza yapılacak TL cinsinden miktar size operatörlerimiz tarafından bildirilir.

Ödemenin Yapılması için Banka Hesap Bilgileriniz sizden talep edilir. ( IBAN kodu / İsim Soyisim veya Şube Kodu / Hesap Numarası / İsim Soyisim ) şeklinde.

Size Ödeminin yapıldığı konusunda Bilgi verebilmemiz için Telefon numaranız istenir ( Eğer Telefon ile bilgilendirme almak isterseniz )

Size BTC ‘yi göndermeniz için Kullandığımız BTC adresimiz verilir

Ödeme Tarafınızdan yapılır

Ödemenin Tarafımıza ulaştığı operatörlerimiz tarafından kontrol edilir

Ödemeniz vermiş olduğunuz banka hesabına gönderilir Yukarıda anlattığımız gibi Bitcoin Bozdurma işlemleriniz Kodbozdurma ile yüksek kur’da , güvenli ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi almak ve işlem yapmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Dilerseniz Bozum Bedelini Banka Hesabınız yoksa Cepbank ile ya da Astropay ya da Paykasa kodu olarak talep edebilirsiniz.