e-paykasa.com

Astropay Nasıl Bozdurulur


Bizimle 7/24 saat iletişime geçerek bozdurma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 
Sektörde kendini kanıtlamış  firmaların en başında yer almaktayız. Bozdurma işlemlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür'ü bir borç biliriz...
Astropay ülkemizde yaygın olarak tercih edilen ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni hızlı ve güvenilir para çekme yöntemi olmasıdır. Astropay Kodu  ile ödeme aldığınız zaman para çekme talebinden bulunduğunuz siteden minimum 10 Dakika  maksimum 24 saat içinde sizlere mail olarak 16 haneli bir numara göndermektedirler. Gönderilen bu numarayı firmamız aracılığıyla güvenilir bir şekilde nakite çevirebilirsiniz. Nakite çevirme işlemleri bu ödeme yöntemiyle 10 dakikadan daha az kısa süre içinde gerçekleşmekte paranız verdiğiniz banka hesabına havale edilmektedir.
Bu ödeme yöntemi sayesinde siz değerli müşterilerimiz hızlı bir şekilde para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kısaca bozdurma işlemini burda açıklamak gerekirse firmamızın canlı destek hattından iletişime geçerek müşteri temsilcilerimize bağlanıyorsunuz. 
  • Bağlandıktan sonra günlük astropay bozdurma kurumuzu öğreniyorsunuz. 
  • Günlük bozdurma kurumuzdan memnun kalırsanız müşteri temsilcilerimize hesap bilgilerinizle birlikte astropay card kodunu yazıyorsunuz. 
  • Müşteri temsilcilerimiz astropay numaranızı 10 dakikadan kısa bir süre içinde kontrol ederek verdiğiniz banka hesabına paranızı havale olarak göndermektedir. 

Örnekle açıklamak gerekirse elinizde 100 $ olduğunu düşünelim bizim günlük kurumuzu da 5.00 Tl diyelim; 100x5.00 = 500 TL banka hesabınıza havale olarak gönderilmektedir.